виконком

21.05.2020

21 травня відбулося засідання виконавчого комітету, на якому розглянули ряд бюджетних, майнових та інших питань. Зокрема, члени виконкому заслухали звіт начальника фінансового відділу про виконання міського бюджету за І квартал 2020 року та внесли його на чергову сесію міської ради.     Продовжити читання “виконком”

До уваги жителів громади!

21.05.2020

На виконання статей 10, 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості щодо визначення обсягу досліджень, методів екологічної оцінки, рівня деталізації інформації, що має бути включена до звіту про стратегічну екологічну оцінку документа державного планування «План зонування території с. Наумівка Корюківського району Чернігівської області» (розробник ДП «ДІПРОМІСТО», м. Київ), Корюківська міська рада оприлюднює заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування «План зонування території с. Наумівка Корюківського району Чернігівської області» (розробник ДП «ДІПРОМІСТО», м. Київ).

Продовжити читання “До уваги жителів громади!”