09.11.2020

За амбітним планом Укравтодору у Чернігівській області у 2020 році оновлюються 195,9 км доріг державного значення.

Де проводяться ремонти:

М-01 Київ — Чернігів — Нові Яриловичі (на м. Гомель) у межах Чернігівської області має протяжність 191,5 км. Дорога є частиною міжнародного транспортного коридору Крітський №9. Забезпечує рух транзитного транспорту на міжнародний КПП “Нові Яриловичі”.

Продовжити читання “Хід реалізації «Великого будівництва» на державних трасах у Чернігівській області”

09.11.2020

Обрана вами професія робить вагомий внесок у формування почуття національної гідності та єдності українців, адже культура є одним з вирішальних чинників національного відродження і зміцнення державності.

Своєю майстерністю, творчістю, талантами і самовідданістю ви збагачуєте і розвиваєте безцінні скарби української культури. Дякуємо за ваші мистецькі здобутки та за збереження народних традицій. Продовжити читання “Вітаємо працівників культури та майстрів народного мистецтва з професійним святом!”