Наумівська школа отримала новий автобус

24.11.2020

Нещодавно Корюківська ОТГ оновила автопарк закладів освіти ще двома новими автобусами, які забезпечуватимуть якісний підвіз учнів до навчальних закладів громади.

Один з них сьогодні вручили Наумівській школі, до якої здійснюється підвіз дітей з сіл Турівка та Переділ. До цього часу в розпорядженні школи був застарілий автобус, 1986 року випуску. Продовжити читання “Наумівська школа отримала новий автобус”

Корюківська громада у лідерах рейтингу фінансових показників

24.11.2020

Вийшла нова оцінка фінансових показників бюджетів 872 ОТГ. Цей рейтинги зведено за період у 9 місяців 2020 року.

За підсумками січня-вересня 2020 року за допомогою низки індикаторів експерти вчергове оцінили рівень фінансової забезпеченості об’єднаних громад для виконання тих завдань і повноважень, якими вони наділені. Продовжити читання “Корюківська громада у лідерах рейтингу фінансових показників”