02.06.2021

Протягом тривалого часу проводилось оцінювання індексу спроможності місцевого самоврядування з багатьох показників. Цей процес включав у себе інтерв’ю представників Програми DOBRE з представниками громади, спостереження та аналіз організації роботи ради, вивчалися всі складові основних компонентів: «лідерство та управління», «управління фінансами та бюджетом», «надання послуг», «участь громадськості» та «залучення молоді». Продовжити читання “Корюківська громада зайняла 2-е місце за рівнем спроможності серед 25 громад-учасниць Програми DOBRE”

02.06.2021

Цьогоріч у рамках святкування 30-річчя незалежності України за сприяння Міністерства розвитку громад та територій проводиться Всеукраїнський культурно-освітній марафон «Наша незалежність». Марафон  має на меті забезпечити поширення історичних фактів та матеріалів, які відіграли знакову роль у становлення незалежності України. Продовжити читання “Чернігівщина долучається до проведення Всеукраїнського марафону #Наша_незалежність”

У Корюківці безкоштовно тестували на ВІЛ і гепатит С

02.06.2021

Як і планувалося, 1 червня в центрі міста для всіх бажаючих відбулася акція з безкоштовної перевірки стану здоров’я (щодо захворювань на ВІЛ та гепатит С).

У спеціально облаштованому наметі благодійна організація «Чернігівська мережа» безкоштовно і конфіденційно протестувала 18 бажаючих перехожих. Продовжити читання “У Корюківці безкоштовно тестували на ВІЛ і гепатит С”