На центральному пляжі в Корюківці гостював Нептун

Свято Нептуна відбулось за ініціативи Молодіжної ради, що діє при міській раді. На місцевому пляжі активна молодь організувала театральну виставу, головним героєм якої був Нептун. Для найменших гостей свята працювали атракціони, а молодь приймала участь у конкурсах.

Вперше корюківчани мали змогу прокататись на ставу на моторному човні та водних атракціонах. Також у рамках заходу відбувся волейбольний турнір. Всі учасники змагань і конкурсів були винагороджені подарунками.

А на завершення вечора молодь танцювала під запальну сучасну музику на пляжній вечірці.

Молодіжна рада висловлювала вдячність спонсорам та міському голові Ратану Ахмедову за сприяння у проведенні заходу та підтримку молодіжних ініціатив.