oblrada

Щирі вітання працівникам поштового зв’язку!

Ваша праця – надзвичайно важлива, адже пошта вже довгий час залишається надійним засобом комунікації, а завдяки широкому спектру сучасних якісних послуг та впровадженню технологічних інновацій поштовий зв’язок є привабливим для різних верств населення.

Віримо, що сумлінна робота працівників і в подальшому виступатиме запорукою успішного розвитку вітчизняної пошти.

Щиро зичимо успіхів у надзвичайно потрібній суспільству справі, і нехай усі ваші починання завжди одержують заслужене визнання!

Депутати та виконавчий комітет Корюківської міської ради

GISMETEO: Погода по г.Корюковка
портал ОТГ
КП Корюківкаводоканал
ПГ Бреч

21 грудня відбудеться засідання позачергової одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

Початок: о 10.00 год.

Запрошуємо громадськість на звіт Корюківського міського голови про роботу міської ради за 2017 рік, який відбудеться  23 грудня в міському будинку культури.
Початок: о 12.00 год.