«Успіх підприємства – результат багаторічної сумлінної праці колективу»

На цьому наголосив генеральний директор АТ «Слов’янські шпалери – КФТП» Віктор Мурай під час урочистих зборів, присвячених Дню працівників целюлозно-паперової промисловості. Звертаючись з вітальним словом до колег, керівник підприємства висловив вдячність за самовіддану працю, і зауважив, що завдяки плідній злагодженій роботі всього колективу підприємство має вагомі здобутки і вже довгий час залишається на лідерських позиціях галузі у світі.

Подякував керівництву та колективу найбільшого бюджетоутворюючого підприємства за неоціненний внесок у розвиток міста і громади міський голова Ратан Ахмедов. До привітань  з нагоди професійного свята приєднався і керівник первинної профспілкової організації Ігор Паламарчук.

За доброю традицією кращих працівників та найактивніших членів профспілки нагородили грамотами, а символічні пам’ятні знаки і грошові винагороди отримали працівники, чий трудовий стаж на підприємстві сягає 25 років

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради