Інформація Корюківської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки

1. Назва об’єкта:  приміщення площею 32,75 кв.м. в нежитловій будівлі.
Адреса об’єкта оцінки: м. Корюківка, вул. Дудка, 64.
Балансова вартість: 1404,12 грн.
Балансоутримувач: Корюківська міська рада.
Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта для розрахунку орендної плати.

2. Назва об’єкта: нерухоме майно: паркан, лінія електрофікації, асфальтове покриття.
Адреса об’єкта оцінки: м. Корюківка, вул. Вокзальна, 5 А.
Балансова вартість: 32368,00 грн
Балансоутримувач: Корюківська міська рада.
Мета проведення оцінки: продовження терміну дії договору оренди об’єкта.

Претендентам потрібно подати в запечатаному конверті документацію з описом підтвердних документів:
– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;
– копія установчого документа претендента;
– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;
– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);
– пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Конкурсна  пропозиція  претендента  подається  за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу у запечатаному конверті  і  має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання   робіт.

Строк виконання робіт – до 7 календарних днів від дати підписання договору (після отримання необхідної документації).

Конкурс відбудеться 20 грудня 2018 року о 08:00 год. за адресою: 15300, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6.

Телефон для довідок: (04657) 2-13-79.

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Грудень 2018
« Лис   Січ »