Міжнародний день волонтерів та День Збройних Сил України – свята, що об’єднують

06.12.2018

Сьогодні в Україні віддають шану військовослужбовцям Збройних Сил, які у лавах Української армії служать справі зміцнення обороноздатностіта підвищення безпеки нашої держави. А напередодні своє свято відзначали волонтери – люди, чиє покликання та воля – всіляко допомагати армії.

З нагоди свята колектив райвійськкомату, учасників бойових дій та волонтерів привітали: військовий комісар Сергій Морозов, перший заступник міського голови Олександр Савченко, секретар міської ради Світлана Олійник та перший заступник голови райдержадміністрації Анжела Ющенко.

Присутнім дякували за надважливу спільну справу та жертовність, зичили міцного здоров’я і незламної віри у світле майбутнє нашої нації.

З нагоди Міжнародного дня волонтерів Почесною грамотою Корюківської міської ради нагороджено:

-Кияшко Ольгу Петрівну – жительку с.Сядрине

– Соколовську Тетяну Олександрівну – жительку м.Корюківка

Отримали заслужені нагороди і військовослужбовці. Почесною грамотою Корюківської міської ради нагороджено:

– Морозова Сергія Михайловича – військового комісара Корюківського районного військового комісаріату, підполковника;

-Бандуру Сергія Вікторовича – водія відділення забезпечення Корюківського районного військового комісаріату,солдата.

Почесною грамотою райдержадміністрації нагороджено:

– Фурмана Василя Олексійовича – учасника антитерористичної операції, рядового

Почесною грамотою районної ради нагороджено:

– Пилипенка Юрія Олексійовича – учасника антитерористичної операції, старшину

– Гарбуза Валерія Анатолійовича – учасника антитерористичної операції, солдата

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

29 лютого об 11.00 год. на площі Героїв України відбудеться видовищно-театралізоване дійство до свята “Масниці”

1 березня об 11.00 год. біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг з нагоди 77-х роковин Корюківської трагедії

6 березня о 14.00 год. в міському будинку культури відбудеться святкова концертна програма до Міжнародного жіночого дня

Графік сходів громадян у населених пунктах Корюківської міської територіальної громади у 2020 році

Грудень 2018