02.10.2020

Восени свої свята відзначають представники професій, покликаних виховувати, навчати, відкривати світ знань, розвивати здібності і розкривати таланти. Це День працівників освіти, дошкілля, позашкілля та бібліотек.

Сьогодні з нагоди свят відбулися урочистості в міському будинку культури. Продовжити читання “Високе покликання сіяти мудрість і знання: у Корюківці вітали працівників освіти”

Сімох жителів громади притягнули до адміністративної відповідальності

02.10.2020

На засіданні адмінкомісії, що діє при виконкомі міської ради, 2 жовтня розглянули 7 справ про вчинення громадянами правопорушень.

Одного громадянина притягнули до відповідальності за порушення правил тримання собак (штраф у розмірі 51 грн., згідно з ст. 154 КУпАП). Троє жителів громади отримали штрафи в розмірі від 51 до 119 грн. за неправдивий виклик поліції (ст. 183 КУпАП). За порушення правил благоустрою троє громадян отримали штрафи в розмірі від 340 до 1360 грн.