Виконавчий комітет прийняв ряд рішень

05.10.2020

На черговому засіданні, 2 жовтня, виконком розглянув ряд питань. Зокема, обговогрили проект Програми підтримки та розвитку «Трудового архіву» у Корюківській міській раді на 2020-2022 роки та винесли його на розгляд сесії.

Внесли зміни до міського бюджету, затвердили списки дітей, що проживають на території міської ради. Продовжити читання “Виконавчий комітет прийняв ряд рішень”

Корюківський район електронних мереж інформує

05.10.2020

З метою підвищення якості обслуговування споживачів електричної енергії Чернігівської області цілодобово працює кол-центр АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО», який може надати оперативну інформацію споживачам по всіх питаннях, що пов’язані з наданням послуг з  розподілу електричної енергії.

Для зручності з’єднання з операторами кол-центру для телефонних апаратів з підтримкою тонового  набору номерів передбачено голосове меню (IVR), яке дозволяє обирати тематику питання, і, в свою чергу, має пріоритетність. IVR передбачає окрему чергу для з’єднання з операторами кол-центру для повідомлення про аварійну ситуацію (у меню необхідно натиснути кнопку«1»). Продовжити читання “Корюківський район електронних мереж інформує”