06.10.2020

31 питання порядку денного розглянули депутати на засіданні 41-ї сесії міської ради 7 скликання.

Депутати внесли зміни до міського бюджету. Зокрема, спрямували додаткові кошти на будівництво стадіону на території міської школи №4, на завершення реконструкції школи №1 та на заходи з ліквідації надзвичайних ситуацій. Продовжити читання “Зміни до бюджету, програми та майно: відбулася заключна сесія Корюківської міської ради 7 скликання”

Школи Корюківської громади отримали нові автобуси

07.10.2020

Вчора дев’ять громад і два райони Чернігівщини, у тому числі Корюківська ОТГ, отримали нові шкільні автобуси. Ключі від них представникам відділів освіти об’єднаних територіальних громад і райдержадміністрацій вручив голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко.

Відтак, підвіз учнів Корюківської громади здійснюватимуть ще 2 нові комфортабельні автобуси. Придбані вони за кошти освітньої субвенції з державного бюджету та за співфінансування з міського бюджету.

Продовжити читання “Школи Корюківської громади отримали нові автобуси”