Корюківська міська рада інформує

12.10.2020

За результатами конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів малої приватизації:

– нежитлової будівлі, адмінбудівлі, розташованої за адресою: вул. Хмельницького Б., 45а, с.Тютюнниця, Корюківського району, Чернігівської області. Продовжити читання “Корюківська міська рада інформує”

12.10.2020

З 12 жовтня в Україні діють нові рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму засіданні, що відбулося 9 жовтня, затвердила рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Згідно з цим рішенням у Чернігівській області до “помаранчевої” зони віднесені міста Чернігів та Ніжин, райони – Бахмацький, Варвинський та Носівський. Продовжити читання “На Чернігівщині встановлено нове епідемічне зонування. Корюківщина у “жовтій” зоні”