03.02.2022

Громадська спілка «Інноваційне фермерство та кооперація» підписала багатосторонній Меморандум про співпрацю з представниками ПрАТ «Куликівське молоко», територіальних громад Корюківського району, в тому числі і Корюківської громади. Метою цього документу є об’єднання зусиль для підвищення прибутковості  та якості молочного виробництва регіону і створення доданої вартості для малих сімейних ферм району. Продовжити читання “Фермерська громадська спілка підписала Меморандум з представниками влади Чернігівщини, громадами та гравцями молочного ринку”

До уваги жителів!

03.02.2022

Повідомляємо, що відповідно до рішення Корюківської міської ради № 41-12/VIII від 25.01.2022 розробляється містобудівна документація “Детальний план території для будівництва конюшен та будинку конюха за межами міста Корюківка Корюківської територіальної громади Корюківського району Чернігівської області орієнтовною площею 4,00 га”. Продовжити читання “До уваги жителів!”