09.02.2022

За інформацією Генерального штабу Збройних Сил України у визначених районах розпочато командно-штабні навчання “ЗАМЕТІЛЬ-2022” щодо управління угрупованнями військ (сил) під час ведення бойових дій. У зв’язку з цим на території Корюківського району можливі планові маневри підрозділів ЗСУ. Продовжити читання “Збройні Сили України розпочали командно-штабні навчання на всій території держави”

У міській раді пройшли громадські слухання

09.02.2022

Як і було анонсовано, 9 лютого в міській раді відбулися слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Детального плану території для будівництва житлових котеджів в с. Бреч, орієнтовною площею 1,50 га.

Представниця фірми-розробника документації презентувала проект Детального плану, який присутні обговорили спільно з представником інвестора. Продовжити читання “У міській раді пройшли громадські слухання”

09.02.2022

Протягом січня-лютого 2022 року в Корюківській міській територіальній громаді проводилось опитування громадської думки щодо якості надання медичних послуг в Корюківському центрі сімейної медицини. Загалом було опитано 176 респондентів, з яких 98 – жителі міста і 78 – жителі сільських територій. Продовжити читання “Більша половина жителів громади задоволена роботою Корюківського центру сімейної медицини (результати опитування)”

Про оборону та захист території – на нараді керівників громад

08.02.2022

1 січня Законом України «Про основи національного спротиву» в окремий рід сил виведена територіальна оборона. Відповідні бригади тероборони сформовані у кожній області, а на території районів цю функцію забезпечують батальйони.

Питання організації ефективного функціонування такого батальйону в Корюківському районі обговорили керівники територіальних громад району з головою райдержадміністрації. Продовжити читання “Про оборону та захист території – на нараді керівників громад”