08.02.2022

Про це сьогодні під час брифінгу розказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Продовжити читання “В Україні змінили тривалість амбулаторного та стаціонарного лікування пацієнтів із COVID-19”

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

08.02.2022

Сьогодні на черговому засіданні члени виконкому затвердили розрахунки обсягів відшкодування різниці між вартістю економічно обґрунтованого тарифу та вартістю фактично застосованого розміру, пред’явленого до сплати споживачам централізованого теплопостачання у жовтні-грудні минулого року. Відповідно до цих розрахунків міський бюджет компенсуватиме АТ «Облтеплокомуненерго» цю різницю коштів за близько 1000 домогосподарств з центральним теплопостачанням. Продовжити читання “Відбулося чергове засідання виконавчого комітету”

08.02.2022

Місцезнаходження організатора конкурсу: м. Корюківка, вул. Бульварна, 6.

Підстава для проведення конкурсу: рішення виконавчого комітету Корюківської міської ради № 38 від 08.02.2022 р.

Місце і час проведення конкурсу:  конкурс відбудеться 15 березня 2022 року об 11.00 год. за адресою: м. Корюківка, вул. Бульварна, 6, 2 поверх, кабінет заступника міського голови. Продовжити читання “Виконавчий комітет Корюківської міської ради оголошує конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів в межах міста”