СБУ проведе контрдиверсійні навчання на Чернігівщині

16.02.2022
З 15 лютого координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Чернігівській області розпочинає багатоетапні контрдиверсійні навчання на Чернігівщині.
Тренування проходитимуть до початку березня по всій території області із зосередженням особливої уваги на прикордонних районах.

Продовжити читання “СБУ проведе контрдиверсійні навчання на Чернігівщині”

День єднання – день згуртованості українців!

16.02.2022

Жителі Корюківки долучилися до заходів з нагоди Дня єднання, який відзначають сьогодні по всій Україні. На площі, де майорить Український Прапор, з національною символікою та гордістю за свою країну, виконали Державний Гімн.

Голова райдержадміністрації Іван Ващенко та заступник начальника Корюківського центру комплектування і соціальної підтримки Михайло Хомчук запевнили у готовності України захищати свою цілісність і незалежність, Продовжити читання “День єднання – день згуртованості українців!”