2022 рік: оновлення вимог до страхового стажу

07.02.2022

Цьогоріч право вийти на пенсію в 60 років матимуть люди, страховий стаж яких становить не менше, як 29 років (у 2021 році стаж становив 28 років).

Якщо громадянин не має такого стажу, то в цьому році на пенсію в 63 роки зможуть вийти особи зі страховим стажем від 19 до 29 років. Продовжити читання “2022 рік: оновлення вимог до страхового стажу”

У Корюківській громаді проведуть опитування громадян щодо стану послуг

07.02.2022

Незабаром на території громади буде проведене повторне вивчення громадської думки щодо ефективності роботи місцевого самоврядування, рівня якості місцевих послуг та поінфомованості стосовно можливостей брати участь в управлінні громадою. Проведене в рамках виконання Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) дослідження оцінить зміни, які відбулися за останній час. Продовжити читання “У Корюківській громаді проведуть опитування громадян щодо стану послуг”