До уваги автоперевізників!

Відповідно до cт. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, із змінами та доповненнями, Закону України “Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», рішення Виконавчого комітету Корюківської міської ради від 16.08.2017 р. №312 «Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Корюківка»: Продовжити читання “До уваги автоперевізників!”

26 серпня в Мені відбулася зустріч учасників громадської організації «Єдина родина Чернігівщини», на яку з північних районів області й Чернігова приїхали члени сімей загиблих учасників АТО, волонтери, представники влади, громадськості. Взяла участь у заході і Корюківська делегація з 8 чоловік разом з представником центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Урочистою ходою пройшли учасники заходу до Алеї Героїв, де відбулося покладання квітів і вшанування пам’яті загиблих воїнів АТО. Учні шкіл Менщини, тримаючи прапори у формі серця, створили коло, яке стало символом єдності нашої країни. Продовжити читання “Сім’ї загиблих в зоні АТО земляків взяли участь у зустрічі учасників «Єдиної родини Чернігівщини» в м.Мена”

У Корюківці відзначили 26-у річницю незалежності України

Вже 26 років поспіль українці відзначають суверенність та незалежність своєї Батьківщини. У Корюківці цього року урочистості розпочались зі святкової ходи, участь у якій взяли найбільші підприємства району, а очолили колону захисники України – учасники антитерористичної операції.
Під бурхливі оплески гостей свята почесні відзнаки міської ради, райдержадміністрації та районної ради отримали кращі працівники підприємств, установ і організацій, які своєю наполегливою працею роблять вагомий внесок у розбудову України. Продовжити читання “У Корюківці відзначили 26-у річницю незалежності України”