У місті стартує проект «Корюківка вишивана»

Ініційований Корюківським історичним музеєм спільно з Корюківською молодіжною організацією «АЛЬТЕРНАТИВА», проект  покликаний презентувати дивосвіт давнього корюківського вишиваного орнаменту та традиційного святкового одягу корюківчанок початку XX століття. У якості моделей до проекту залучається місцева молодь.

Результатом роботи стане видання презентаційного альбому, який познайомить читачів з колекцією української художньої вишивки початку ХХ ст. з фондів Корюківського музею.

В ньому буде представлено вишиті сорочки та традиційний одяг. Усі предмети демонструють розмаїття технік і художньо-стильових особливостей вишивки сіверського краю.
Розраховано на всіх, хто цікавиться мистецтвом і традиційною культурою північно-східної Чернігівщини та України в цілому.