Затверджено програми та прийнято ряд рішень: відбулось засідання 8 сесії 7 скликання

На черговій сесії, що відбулась 9 серпня під головуванням міського голови Ратана Ахмедова, депутатами міської ради було розглянуто 41 питання порядку денного.

Депутати схвалили звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2017 року, внесли зміни до рішень минулих сесій стосовно бюджетних питань, надання адресної матеріальної допомоги та ін., затвердили Програму стимулювання створення, фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та впровадження енергозбереження в будинках  ОСББ на 2017-2019 роки; Програму розвитку, фінансової підтримки та поповнення  статутних фондів комунальних підприємств Корюківської міської ради на 2017-2019 роки; Програму модернізації систем теплопостачання, газопостачання житлових будинків м.Корюківка на 2017 рік; Програму сприяння діяльності управління соціального захисту населення Корюківської районної  державної адміністрації щодо покращення обслуговування населення на 2017 рік.

Сесією було внесено зміни до міських Програм на поточний рік та прийнято рішення щодо ряду питань:

– Про затвердження Положення про закріплення майна міської комунальної власності, за підприємствами, установами, організаціями на правах господарського відання або оперативного управління

– Про внесення змін до Правил благоустрою м. Корюківки.

– Про зміну установчих документів КП «Будянське»

– Про прийняття майна у міську комунальну власність Корюківської міської територіальної громади.

– Про прийняття у міську комунальну власність Корюківської міської територіальної громади новозбудованих об’єктів.

– Про передачу майна міської комунальної власності.

– Про надання дозволу на списання основних засобів.

– Про звільнення окремих категорій осіб від сплати вартості деяких адміністративних послуг, які зараховується до міського бюджету.

– Про внесення змін до рішення четвертої сесії Корюківської міської ради

сьомого скликання від 22.02.2017р.«Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік».

– Про скасування рішення двадцять восьмої сесії Корюківської міської ради п’ятого скликання від 24 лютого 2010 року «Про затвердження складу комісії з питань захисту прав дитини».

– Про внесення змін та уточнень до рішень Корюківської міської ради.

– Про розірвання та поновлення договорів оренди.

– Про визначення земельних ділянок, право власності яких пропонується для продажу окремими лотами на конкурентних засадах (земельних торгах).

– Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.

– Про збільшення вартості продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

– Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Дудка,64 , м. Корюківка.

– Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Франка, 71-а , м. Корюківка.

– Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування.

– Про втрату чинності рішень Корюківської міської ради про надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою.

– Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо зміні цільового призначення земельних  ділянок.

– Про дозвіл на виготовлення документації із землеустрою.

– Про надання земельної ділянки у постійне користування.

– Про надання земельних ділянок в оренду.

– Про приватизацію земельних ділянок.

– Про розроблення детального плану території земельних ділянок в межах міста Корюківка, Корюківського району, Чернігівської області.

– Про затвердження актів погоджувальної комісії.

– Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється.

– Про надання пільги по платі за землю на 2018 рік.

– Про надання матеріальної допомоги на лікування.

З роз’ясненнями по окремих питаннях порядку денного виступили: перший заступник міського голови Олександр Савченко, секретар міської ради Світлана Олійник, начальник юридичного відділу Сергій Яковець, начальник відділу земельних ресурсів та комунального майна Тетяна Скиба.

У питанні «різне» шляхом рейтингового голосування було прийнято рішення про встановлення найближчим часом по вул. 8 Березня дитячого майданчика. Облаштування мікрорайонів міста майданчиками планується і в подальшому.

Також було заслухано звернення депутатів щодо благоустрою територій підпорядкованих округів, проведення ремонтів будинків та ін. Пропозиції та зауваження депутатів були враховані.

Неодноразово під час обговорення питань ремонту будинків, мова йшла про актуальність створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. У цьому разі через міську Програму стимулювання створення, фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та впровадження енергозбереження в будинках  ОСББ на 2017-2019 роки виділятимуться кошти на проведення ремонтних робіт.

На завершення засідання сесії міський голова запропонував скоординувати в наступному році всі дії та зусилля на покращення стану доріг у громаді, на що отримав схвалення від депутатів.