Корюківська міська рада звертатиметься до Кабміну та НКРЕ щодо усунення проблемних питань, зумовлених змінами в оплаті послуг з постачання та розподілу природного газу

20.01.2021

Відповідне звернення до Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг сьогодні схвалили на засіданні виконавчого комітету. У ньому йде мова про негативні наслідки змін в оплаті вказаних послуг для соціальної, бюджетної сфери та сектору реальної економіки. Міська територіальна громада та місцеві підприємства наголошують на необхідності стабілізації ситуації на енергетичному ринку.

Також виконком затвердив свій план роботи на І півріччя поточного року, звіт про роботу зі зверненнями громадян, штатні розписи комунальних підприємств. Рішенням виконкому визначили перелік видів суспільно-корисних оплачуваних робіт, види громадських робіт та місця відбування покарань, прийняли рішення з майнових питання та за зверненнями громадян.

З рішеннями виконкому можна ознайомитися в розділі «Нормативні документи» (https://bit.ly/39Kg5ny)