Експерти Програми DOBRE оцінили управління фінансами у Корюківській громаді

11.06.2021

Протягом січня-травня 2021 року в рамках проведення оцінювання управління фінансами експерти DOBRE задокументували та оцінили фінансові і бюджетні операції, процедури й процеси на предмет дотримання положень законодавства України та з урахуванням передової міжнародної практики.

Аналізувалися наступні показники:

– інфраструктура та соціально-демографічний стан громади

– наявність розроблених стратегічних документів

– зв’язок стратегічних та операційних цілей з прийнятими місцевими програмами

– структура виконавчих органів та мережа розпорядників і одержувачів

– рівень регламентування діяльності апарату ради

– фактичні та закріплені механізми участі населення в управлінні громадою

– рівень оприлюднення інформації перед громадськістю.

Результати цього аналізу 10 червня презентували в міській раді фахівчині з місцевих бюджетів Ольга Шубіна та Олена Балуєва.

За підсумками 2020 року в загальному рейтингу зі 110 ОТГ з чисельністю населення понад 15 тис. осіб Корюківська громада посіла 6 місце.

Далі громада впроваджуватиме План дій з управління фінансами. Особлива увага приділятиметься питанням, які, за результатами аналізу, потребують доопрацювання.

Захід відбувся в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).