Корюківська громада продовжує роботу над стратегічним плануванням спільно з експертами DOBRE

17.06.2021

Чергова зустріч робочої групи з експертами Радославом Шарлея та Андрієм Кавунцем відбулася в міській раді 16 червня. За їхньої підтримки в Корюківській громаді буде реалізований повний цикл стратегічного планування, який передбачає проведення п’яти зустрічей та формування стратегії громади.

Учасники зустрічі сформували план дій на наступні п’ять місяців та обговорили перший крок, який має бути виконаний в рамках розробки стратегії – проведення опитування жителів громади з метою з’ясування умов життя та якості публічних послуг.

Написанням стратегії громади буде займатися робоча група зі стратегічного планування, членом якої можуть бути кожен житель громади.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у написанні стратегії громади, якщо у Вас є пропозиції як зробити нашу громаду кращою та затишнішою, якщо Ви обізнані з проблемами, які мають бути вирішені в першу чергу, долучайтеся до написання стратегії!

Звертайтеся за телефоном 0638895799 – Рябець Роман (контактна особа від міської ради).