Вітаємо працівників медичної галузі з професійним святом!

20.06.2021

У цей нелегкий для людства час ми як ніколи усвідомлюємо особливу місію медпрацівників – самовіддано служити людям на благо їх здоров’я.

Тільки люди з великими серцями здатні присвятити своє життя справі спасіння інших, часто жертвуючи власним часом і справами. Ваша мужність і стійкість, благородність та самопожертва – це запорука доброго здоров’я людини, від її народження і протягом всього життя.

Сердечну подяку і щиру підтримку висловлюємо всім, хто щодня рятує людей, вселяє надію та дає шанс на одужання. Дякуємо всім, хто об’єднався задля боротьби з пандемією. Ваші професіоналізм та досвід є надзвичайно важливими для кожного, хто потребує допомоги.

Зичимо міцного здоров’я вам та вашим родинам, витримки, нових професійних та особистих успіхів!

Депутати та виконавчий комітет
Корюківської міської ради