Корюківська громада спільно з Сосницькою та Коропською придбають пересувний асфальтовий міні-завод

21.02.2019

Рішення про реалізацію спільного проекту по закупівлі машини для ямкового ремонту сьогодні  було офіційно зафіксоване підписанням договору про співробітництво громад у напрямку поліпшення дорожніх умов і транспортного обслуговування населення відповідних громад. Таким чином громади впроваджують інноваційний напрямок ремонту та обслуговування шляхів і доріг.

Закупівля вказаної техніки дасть змогу виконувати ремонти дорожнього покриття власними силами і коштом. До того ж, буде суттєва економія, адже вартість доставки асфальту та вартість послуг зовнішніх фірм та компаній була дуже великою.

Більш того, громади планують заробляти на цьому проекті гроші, надаючи послуги сусіднім територіям.

Джерело: офіційний сайт Сосницької селищної ради