Шановні жителі міста!

27.07.2019

Від щирого серця вітаємо вас з 362-ю річницею Корюківки!

Це особливий день для всіх, чиє життя пов’язане з цим чудовим, мальовничим, привітним містом. Адже саме в такі моменти ми найбільше відчуваємо гордість за свою малу батьківщину, згадуємо все найкраще, що подарувала нам Корюківка.

Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію міста, шануємо всіх, хто сьогодні робить його сучасним і прогресивним. Усі досягнення Корюківки – це старанність і самовідданість її жителів. А всі ми разом – велика сім’я, яка й надалі докладатиме максимум зусиль для комфорту громадян.

Щиро зичимо місту динамічного розвитку і процвітання, невпинного руху вперед і реалізації всіх задумів і проектів. Міцного здоров’я всім, хто робить Корюківку кращою, достатку вам і родинного затишку.

Депутати та виконавчий комітет
Корюківської міської ради