Шістьом жителям громади призначено штрафи за адміністративні правопорушення. Оштрафований і порушник благоустрою за вирвані квіти

27.08.2020

На засіданні адмінкомісії, що діє при виконкомі міської ради, 27 серпня розглянули 8 справ про вчинення громадянами правопорушень.

Одного громадянина за неправдиве повідомлення на спецлінію «102» в стані алкогольного сп’яніння (ст. 183 КУпАП) та за вигул собаки без повідка та намордника (ч.1 ст.154 КУпАП) оштрафовано на 119 грн.

Іншого громадянина, жителя с.Сядрине, за спалювання сухого гілля (ст. 152 КУпАП) та за вигул собаки без повідка і намордника оштрафовано на 340 грн. Ще двох жительок Корюківки за неправдиве повідомлення на спецлінію «102» оштрафували на 51 та 119 грн.

Корюківчанин, який порушив норми ч.1 ст. 179 КУпАП, перебуваючи на робочому місці в стані алкогольного сп’яніння, отримав штраф у розмірі 85 грн.

Ще одна резонансна справа з порушенням благоустрою не залишилася поза увагою. За вирвані на початку серпня квіти з квітників біля міського будинку культури житель Корюківки отримав штраф у розмірі 1360 грн.