Грудень 2020

Архів за: 07.12.2020

Корюківська ОТГ працюватиме над вдосконаленням послуг у рамках програми DOBRE

07.12.2020

В рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) Корюківська громада розпочинає активну співпрацю з партнерами програми.

Сьогодні, 7 грудня, в міській раді відбулася  онлайн координаційна нарада, на якій говорили про муніципальні послуги, що надає Корюківська міська рада, і подальшу співпрацю з партнерами програми DOBRE в напрямку їх покращення.

Продовження

Новообрані органи місцевого самоврядування отримали «зелене світло» для роботи

07.12.2020

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, що дозволить врегулювати питання правонаступництва комунального і державного майна, у тому числі земельних ділянок, що розташовані на території сформованої територіальної громади. А також бюджетних ресурсів, прав та обов’язків районних рад ліквідованих постановою Верховної Ради районів. Продовження

Представників місцевого самоврядування привітали з професійним святом

07.12.2020

Сьогодні своє професійне свято відзначають працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти самоврядних органів. Ця дата стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – побудувати державу європейського зразка. А це вимагає об’єднання зусиль людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, які і працюють наполегливо над розвитком територій. Продовження