Проєкти бюджету і міських програм виносяться на затвердження сесії

10.12.2020

Чергове засідання виконкому розпочалося з інформування членів виконкому про міський бюджет, План соціально-економічного та культурного розвитку Корюківської міської територіальної громади на 2021 рік, програми Корюківської міської ради на 2021-2023 роки. Виконком прийняв рішення подати проєкти на затвердження сесії міської ради. Продовжити читання “Проєкти бюджету і міських програм виносяться на затвердження сесії”

Уряд запровадив посилений карантин з 8 до 24 січня

10.12.2020

Посилені карантинні обмеження будуть запроваджені в Україні з 8 до 24 січня включно 2021 року.

Кабінет Міністрів України під час позачергового засідання 9 грудня ухвалив постанову «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19». Продовжити читання “Уряд запровадив посилений карантин з 8 до 24 січня”