Голосуйте за громадські проекти!

02.09.2019

Нагадуємо, що з 1 по 30 вересня триває голосування за проекти бюджету участі. Тож обирайте з 16 проектів 1, і віддайте за нього свій голос в електронному вигляді (http://koryukivka.ci.org.ua) або в паперовому у визначених місцях:
– приміщення Корюківської публічної бібліотеки (м. Корюківка, вул. Бульварна, 13), відповідно до графіку роботи;

Продовжити читання “Голосуйте за громадські проекти!”

Початок нового навчального року: у громаді відзначили День знань

02.09.2019

Сьогодні перший дзвоник пролунав у 7 навчальних закладах громади. День знань цього року кожна школа провела у новому форматі. Гімназисти разом з учнями початкової школи №2 мали можливість за спеціальними картами самі обирати, на які локації бажають потрапити: ігровий простір або фейс-арт, квест-кімната або морський бій між математичними фрегатами та багато іншого. Свято в міській школі №4 організували також по локаціях з конкурсами і змаганнями, провели «солодкий ярмарок». А в опорній школі №1 гості разом зі школярами танцювали масовий флеш-моб. Подібні формати мали урочистості і в трьох сільських школах. Продовжити читання “Початок нового навчального року: у громаді відзначили День знань”

У Корюківці планують реалізувати соціальну ініціативу для дітей