18.09.2019

Сьогодні, у рамках навчального візиту, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування, представники ОТГ Чернігівської та Київської областей знайомилися з кращими практиками управління місцевими фінансами у сфері освіти і медицини Корюківської громади.

Міський голова Ратан Ахмедов розповів гостям про організацію роботи міської ради, старостинських округів, комунального господарства, презентував досвід ОТГ з управління місцевими фінансами. Разом з представником Відділу освіти, культури, молоді та спорту учасників візиту ознайомили з проектним підходом у фінансування закладів освіти громади. Продовжити читання “Представники ОТГ знайомилися з практиками управління місцевими фінансами Корюківської громади”

Міська рада інформує

18.09.2019

Оголошується конкурс з  відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель, земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, які підлягають продажу відбудеться об: 14 год. 00 хв. «02» жовтня 2019 року, за адресою: 15300, Чернігівська область, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6 (сесійна зала Корюківської міської ради).

Перелік земельних ділянок:

1. Земельна ділянка розташована за

Продовжити читання “Міська рада інформує”

17.09.2019

Назва об’єкта:  приміщення загальною площею:  138,73 кв.м. в адміністративній будівлі.

Адреса об’єкта оцінки: м. Корюківка, вул. Шевченка, 87.

Балансоутримувач: Корюківська міська рада.

Мета проведення оцінки: визначення вартості об’єктів для цілей оренди. Продовжити читання “Оголошується конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки”