Працівників лісового господарства Корюківщини привітали з професійним святом

13.09.2019

Цієї неділі професійне свято відзначають працівники галузі лісового господарства України. Напередодні свята у двох лісгоппідприємствах Корюківки відбулися урочисті збори.

Зі словами привітань до трудових колективів районного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Корюківкаліс» та державного підприємства «Корюківське лісове господарство» зверталися представники влади: голова районної ради Віктор Чернуха, голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко, секретар міської ради Світлана Олійник та керівництво підприємств: директор ДП “Корюківське лісове господарство” Олег Петренко та головний лісничий РКСЛП “Корюківкаліс” Володимир Мороз. Продовжити читання “Працівників лісового господарства Корюківщини привітали з професійним святом”

13.09.2019

Назва об’єкта: міської територіальної громади, а саме: місцевої станції перекачки стічних вод, розташованої за адресою: Чернігівська область, Корюківський район, с. Сядрине, вул. Заводська (юіля Сядринської МПО)
Мета проведення оцінки: відображення в бухгалтерському обліку