30 вересня – останній день голосування за громадські проекти

24.09.2019

Поспішайте віддати свій голос задля розвитку громади, адже до кінця голосування за проекти бюджету участі Корюківської ОТГ залишилося 6 днів!

Нагадуємо, що проголосувати можна за 1 з 16 громадських проектів:

Шановні жителі Чернігівщини!

24.09.2019

Останніми днями в області скоєні безпрецедентні акти вандалізму. У Мені невідомі зловмисники на місцевому кладовищі спаплюжили пам’ятники загиблим учасникам АТО. Це сталося напередодні відзначення Дня міста. У Новгород-Сіверському районі пошкодили будівлю меморіального музею, де свого часу був будинок бійця, який загинув під час військових дій на сході країни. Продовжити читання “Шановні жителі Чернігівщини!”