Незабаром село Наумівка отримає генеральний план

26.09.2019

Триває робота над розробкою генерального плану території с.Наумівка. Днями відбувся робочий візит до Корюківської ОТГ представників державного підприємства «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М.Білоконя», які спільно з міською радою розробляють генплан території. На зустрічі обговорили основні завдання територіального планування та узгодили загальну концепцію територіального розвитку села. Продовжити читання “Незабаром село Наумівка отримає генеральний план”

Прийомні родини Корюківщини вітали з Днем усиновлення

26.09.2019

Щороку 30 вересня в Україні вшановують тих, хто подарував дітям, позбавленим батьківського піклування, можливість відчути родинний затишок та батьківську любов – усиновителів, прийомних батьків, опікунів та піклувальників.

На Корюківщині з Днем усиновлення привітали 12 прийомних сімей та один дитячий будинок сімейного типу, в яких всього виховується 27 дітей. Напередодні свята до цих родин завітала представник відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Яна Рудя, яка спільно з керівником агрокомпанії «Урожай» – депутатом міської ради Олександром Левицьким вручили квіти, солодощі та подарунки дітям. Продовжити читання “Прийомні родини Корюківщини вітали з Днем усиновлення”

Досвід столичних ОСББ вивчали представники Чернігівщини

25.09.2019

Про створення ОСББ як перший крок до енергоефективності йшла мова на Міжрегіональному форумі енергоефективних громад, який відбувся 24 вересня в м.Київ.

За запрошенням національного консультанта з підтримки створення ОСББ та розвитку їх потенціалу (ПРООН) у Чернігівській області Світлани Рожок, участь у форумі взяли представники ОСББ та органів місцевого самоврядування Чернігівської області, у тому числі і представник Корюківської міської ради. Продовжити читання “Досвід столичних ОСББ вивчали представники Чернігівщини”