Наумівський дитсадок відзначив 50-річчя

27.09.2019

Сьогодні в Наумівці вирувало свято – місцевий дошкільний навчальний заклад «Сонечко» святкував 50 років від дня свого заснування.

Протягом усього заходу колектив, вихованці та колишні працівники отримували вітання від гостей: першого заступника міського голови Олександра Савченка, начальника Відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради Ірини Наумчик, в.о. старости Наумівського старостинського округу Марії Сухої, депутатів міської та районної рад, місцевої школи та благодійників.

Продовжити читання “Наумівський дитсадок відзначив 50-річчя”

У міській раді обговорили пропозиції громадськості щодо найменування вулиць

27.09.2019

Громадське обговорення пропозицій по найменуванню вулиць, що запроектовані на перетині міських вулиць Шевченка та Польова в районі «Тиру», відбулося 27 вересня.

Упродовж місяця до міської ради надійшло 7 пропозицій від жителів громади, ще 4 пропозиції прозвучали з голосу в процесі обговорення. Серед них – назви, пов’язані з історичними постатями княжої та гетьманської доби,  видатними земляками-сучасниками. Окрім цього, лунали пропозиції назв, що не пов’язані з конкретними особистостями, а мають загальне значення. Продовжити читання “У міській раді обговорили пропозиції громадськості щодо найменування вулиць”

Корюківська міська рада інформує

27.09.2019

За результатами конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки місцевої станції перекачки стічних вод,  розташованої за адресою: Чернігівська область, Корюківський район, с. Сядрине, вул. Заводська (біля Сядринської МПО) для відображення в бухгалтерському обліку переможцем визначено суб’єкта оціночної діяльності –  приватне підприємство «Десна – Експерт – М».