09.09.2019

Чергове засідання виконкому 6 вересня розпочалося з розгляду бюджетних питань. Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації «Про розподіл  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків» міському бюджету виділена субвенція в сумі 749 000 грн. Відповідно, виконком своїм рішенням визначив головним розпорядником коштів субвенції Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради. Також були прийняті рішення про перерозподіл видатків міського бюджету та про зміни до розпису іншої субвенції з міського бюджету. Продовжити читання “Бюджетні, майнові питання та звернення громадян розглянули на засіданні виконкому”