Номінації, привітання та народні гуляння: у Сахутівці відсвяткували День села

23.09.2019

На святкових заходах, які відбулися 21 вересня, сахутівців вітали міський голова Ратан Ахмедов та в.о. старости Тютюнницького старостинського округу Леонід Кучеренко. До привітань приєднався Сваюнас Ячунскас – керівник ТОВ «Фанера Чернігів» – підприємства, яке працює на території округу та надало підтримку у проведенні заходів. Вітаючи жителів села зі святом, в.о. старости Леонід Кучеренко висловив вдячність за постійну допомогу в розвитку території керівництву агрохолдингу “Урожай” і ТОВ “Фанера Чернігів”. Продовжити читання “Номінації, привітання та народні гуляння: у Сахутівці відсвяткували День села”

Увага! За 3 дні завершується прийом пропозицій назви міської вулиці

23.09.2019

Нагадуємо, що міська рада приймає пропозиції громадськості щодо найменування вулиці, яка запроектована на перетині вул.Шевченка та вул.Польова в м.Корюківка (район «тиру»).

Пропозиції приймаються комісією з питань найменування / перейменування об’єктів топоніміки в населених пунктах Корюківської міської ради до 25 вересня 2019 року включно. Продовжити читання “Увага! За 3 дні завершується прийом пропозицій назви міської вулиці”