У Корюківці вшанували захисників України

15.10.2020

З нагоди Дня захисників України та Дня Українського козацтва біля пам’ятного знаку «Воїнам-учасникам АТО – борцям за незалежність України» в Корюківці відбувся урочистий захід.

Учасників бойових дій зі святом вітали міський голова Ратан Ахмедов, голова райдержадміністрації Володимир Полубень. Представники влади вручили почесні відзнаки землякам за мужність і героїзм, проявлені під час захисту незалежності і територіальної цілісності Батьківщини.

Подяку голови Чернігівської обласної ради оголошено:

– Ващенку Івану Олександровичу

Почесною грамотою Корюківської міської ради нагороджені:

– Горкавий Сергій Михайлович;

– Самойленко Павло Володимирович

Почесною грамотою районної ради нагороджені:

– Швець Володимир Петрович

– Тунда Анатолій Іванович

Почесною грамотою райдержадміністрації нагороджені:

– Гудимов Олексій Миколайович

– Панхохін Сергій Володимирович

З нагоди Дня Українського козацтва Почесною грамотою Корюківської міської ради нагороджений:

– Козубовський Петро Михайлович – член громадської організації «Корюківська сотня».

Присутні спільно з військовими капеланами помолилися за мир і за тих, хто зараз стоїть на захисті кордонів України. Поіменно згадали земляків, які віддали життя за рідну країну та український народ і хвилиною мовчання вшанували їхню пам’ять, до підніжжя пам’ятного знаку поклали квіти.

До відзначення свята долучилася і молодь, яка патріотичним забігом по місту вшанувала захисників України. За «Кубок Героя» змагалися 46 учасників. Переможці отримали подарунки від організатора заходу – Корюківського молодіжного центру «КУБ».

Жовтень 2020