Відбулося чергове засідання виконкому

22.02.2022

На черговому засіданні виконавчий комітет затвердив план заходів щодо наповнення бюджету громади, вишукання додаткових джерел надходжень до нього, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни на поточний рік.

Також члени виконкому схвалили та подали на затвердження сесії проєкт програми з відшкодування витрат КП «Корюківкаводоканал» за оснащення багатоквартирних будинків приладами обліку води.

Окрім іншого, затвердили розрахунки обсягу відшкодування різниці між вартістю економічно-обґрунтованого тарифу та вартістю фактично застосованого розміру, пред’явленого споживачам у січні 2022 року подані АТ «Облетплокомуненерго» на суму близько мільйона грн.

Прийняли рішення про надання матеріальної допомоги за зверненнями громадян, про постановку на квартирний облік та затвердили акти про видалення зелених насаджень.